Hero

Velkommen til Garant Udlejning

Mere end 30 års erfaring inden for materieludlejning

Medarbejdere

Materieludlejning og værksted
Michael Madsen

Michael Madsen

Udlejningschef

michael@garant.dk
Patrick Bruun Nordahl

Patrick Bruun Nordahl

Udlejer

patrick@garant.dk
René Ipsen

René Ipsen

Udlejer

rene@garant.dk
Lukas Hintze Hillers

Lukas Hintze Hillers

Udlejer

lukas@garant.dk
Christian Møller-Hansen

Christian Møller-Hansen

Servicemedarbejder

christian@garant.dk
Michel Hansen

Michel Hansen

Værkstedschef

michel@garant.dk
Martin Hahn

Martin Hahn

Værkstedstekniker

martin@garant.dk
Buller

Buller

Salgs- og servicechauffør

Administration
Johnny Noisen

Johnny Noisen

Adm. direktør

noisen@garant.dk
Mark Salskov

Mark Salskov

Indkøbschef

mark@garant.dk
Vibeke Sørensen

Vibeke Sørensen

Økonomidirektør

vibeke@garant.dk